Zámečnický servis

Zámečnický servis

O váš zámek i mechanické systémy je potřeba pečovat, a proto nabízíme kompletní zámečnický servis, který zajistí údržbu zámků a mechanických systémů.
Postaráme se o váš zámek doma, v obytných zařízeních, ale také v komerčních objektech či nebytových prostor. Funkčnost zámku bude zajištěna údržbou a pravidelným servisem od našich proškolených zámkařů, kteří přesně vědí, co který zámek potřebuje.

Zabezpečíme jakýkoli obytný i komerční objekt nejlepším možným způsobem, kvalitně a za adekvátní cenu (viz ceník). Navrhneme mechanické zabezpečení všech potřebných objektů a postaráme se o obsluhu penzionů, hotelů, škol, SVJ, bytových družstev, kanceláří a dalších zařízení.
Ideálním řešením může být například systém generálního klíče, sjednotíte tak vše na jeden klíč, od vstupních dveří, přes brány po kontejnery. Systém generálního klíče nabízí vysokou úroveň zabezpečení a kompatibilitu ke spokojenosti zákazníka. Je proto vhodný pro objekty, kde je potřeba otevírání několika dveří a zámků.

Postaráme se také o sjednocení vložek vašich současných zámků a to tím nejvhodnějším způsobem po předchozí konzultaci.

A samozřejmě nabízíme údržbu a servis vašich zámků tak, aby nedocházelo k jejich zasekávání a špatné funkčnosti. Bezpečnostní dveře seřídíme tak, aby byly opět plně funkční.

Naši zámkaři se věnují zámečnickému servisu v Praze a jejím blízkém okolí.

Zámečnický servis Praha a okolí kontaktujte skrze naší technickou podporu na telefonním čísle +420606588222, která s vámi domluví veškeré detaily a další postupy.

Naše výhody
advantage-1

Dotazy, objednávky a telefonáty zpracovávájí zkušení zámečníci.

advantage-2

Dávame záruku na montážní práce nebo výměny zámku - garance.

advantage-3

Profesionální rozvoj, neustále zlepšujeme kvalifikace, školení zámečníků.

advantage-4

Zámečnická pohotovost - pracijeme 24/7, rychlý příjezd zámečníka, jezdíme v Praze a Střední čechy.

advantage-5

Slevy - Stálí zákazníci sleva.

advantage-6

Přes 2000 objednávek ročně, bohate zkušenosti v obalsti zámečnických služeb.

advantage-7

NONSTOP zámečnictví - poradenství, dispečnik.