Zámečnické služby v Praze a okolí

Zámečnické služby v Praze a okolí

Zámečnické služby

Zámečnictví Praha NONSTOP a okolí nabízí: otevírání zámků, otevírání aut, otevírání dveří, výměnů bezpečnostních zámků a opravy po vloupání. O všech skutečnostech, v souvislosti s otevíráním zámků seznámíme, zachováváme absolutní mlčenlivost.

Otevírání zámků provádíme i v případě zamknutých dveří, zalomeného zámku či zastrčeného klíče ze druhé strany. Nouzové otevírání dveří a aut poskytuje naše zámečnická pohotovost v lokalitách Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10 a blízkém okolí.

Určitě jste se někdy v životě dostali do nepříjemné situace, kdy jste si zabouchli omylem klíče buď v bytě/domě, nebo v autě. Co teď?

Jedná se o kompletní zámečnické služby, které by měl každý seriózní zámečník nabízet. Není tedy problém v otevření bytů, aut a trezorů, ale také v otevření veškerých druhů zámků.

Opravy po vloupání, otevírání zámků, výměny zámků a vložek u vašich dveří také není žádný problém. Samozřejmostí je také vyndání zlomeného klíče v zámku, což se stává velice často. Kromě těchto služeb nabízí také montáže zámků, závor a bezpečnostního kování, ale také montáže lištových zámků.

Všechny nabízené služby jsou kvalitní, cenově dostupné a hlavně rychlé. Jedná se o non-stop zámečnické služby, které můžete na území Prahy využít klidně ve tři hodiny ráno. Stačí zavolat na technickou podporu 606 588 222, která s vámi velice ochotně vyřeší všechny problémy a to bez ohledu na čas a okolnosti.

Zámečnictví Praha — to je přesně to, co hledáte a co neúprosně potřebujete. Zámečnická pohotovost je věc, kterou určitě dříve, nebo později budete potřebovat. Stane se nepříjemná věc, kdy zlomíte v zámku klíč a nevíte co dále. Stačí zatelefonovat, domluvit se a za 15-20 minut se váš problém začíná řešit přímo s technikem, který dorazí na předem domluvené místo. Dnes již nebudete čekat, nebo se snažit problém se zlomeným klíčem vyřešit sami.

Naše výhody
advantage-1

Dotazy, objednávky a telefonáty zpracovávájí zkušení zámečníci.

advantage-2

Dávame záruku na montážní práce nebo výměny zámku - garance.

advantage-3

Profesionální rozvoj, neustále zlepšujeme kvalifikace, školení zámečníků.

advantage-4

Zámečnická pohotovost - pracijeme 24/7, rychlý příjezd zámečníka, jezdíme v Praze a Střední čechy.

advantage-5

Slevy - Stálí zákazníci sleva.

advantage-6

Přes 2000 objednávek ročně, bohate zkušenosti v obalsti zámečnických služeb.

advantage-7

NONSTOP zámečnictví - poradenství, dispečnik.