Otevírání zámků bytů, domů a obchodních prostor

Otevírání zámků bytů, domů a obchodních prostor

otevirani zamku

Zabouchli jste si dveře a klíče zůstaly uvnitř? Nemůžete se dostat domů nebo jste jen ztratily klíče?

S jakýmkoli problémem týkající se dveří domů, bytů, firem či nebytových prostor vám pomůžeme.

Každému z nás se minimálně jednou za život stane, že si zabouchne dveře s klíči v bytě nebo dokonce i v zámku. Ztracené klíče jsou jedním z nejčastějších případů, a to jak od vašeho domova, tak i od kanceláře. Nebudete první ani poslední, kdo zlomí klíč v zámku a nebo bude řešit jakýkoli jiný problém, který vám znemožní otevírání dveří. V takovou chvíli jsme si vědomi toho, že stát na chodbě nebo před domem či firmou není příjemná záležitost a chcete otevřít dveře co nejrychleji.

Otevírání dveří je naše parketa a v otevírání zámků po Praze nonstop jsme jedničky. Otevírání dveří na dálku, tedy virtuálně, zatím neumíme, ale zajistíme, aby náš zámkař byl u vás co nejrychleji a vy tak nebudete postávat na chodbě či venku déle, než to bude nutné.

Náš dispečink se vás zeptá na adresu a problém, který řešíte, najde vám nejvhodnějšího technika, který se nachází nejblíže vaší lokality a přijede problém okamžitě vyřešit. Jak technická podpora, tak zámkař zachovávají maximální diskrétnost a vy se tak o své bezpečí i osobní údaje nemusíte obávat.

Naše zámečnictví má ty nejzkušenější zámkaře v oblasti otevírání dveří i zámků, ať už je jeho otevření jakkoli zkomplikováno, například zastrčeným klíčem uvnitř dveří nebo zalomeným zámkem. Otevírání zámků provádíme s přesnostní a citem, tudíž vám nejen poradíme nejvhodnější možné řešení, ale zároveň s takovou péči, že dojde k minimální škodě na majetku, pokud vůbec.

Pro nouzové otevírání bytů, domů, obchodních prostor či nebytových prostor, volejte dispečink Zámečnictví Praha Nonstop, tel. +420 606 588 222

My vám ty dveře otevřeme.

Naše výhody
advantage-1

Dotazy, objednávky a telefonáty zpracovávájí zkušení zámečníci.

advantage-2

Dávame záruku na montážní práce nebo výměny zámku - garance.

advantage-3

Profesionální rozvoj, neustále zlepšujeme kvalifikace, školení zámečníků.

advantage-4

Zámečnická pohotovost - pracijeme 24/7, rychlý příjezd zámečníka, jezdíme v Praze a Střední čechy.

advantage-5

Slevy - Stálí zákazníci sleva.

advantage-6

Přes 2000 objednávek ročně, bohate zkušenosti v obalsti zámečnických služeb.

advantage-7

NONSTOP zámečnictví - poradenství, dispečnik.