Výměna zámku

Výměna zámku

Výměna a montáž zámku

Zamysleli jste se někdy nad tím, zda máte správný zámek, který splňuje určité normy bezpečnosti? Ať má zámek chránit váš domov nebo cennosti, sklep či vaší firmu, dbejte na jeho kvalitu a bezpečnost a nechte si poradit odborníky.

Naši zámkaři vymyslí to nejvhodnější řešení pro ochranu vás, vašeho majetku či objektu a vy tak získáte naprostý pocit bezpečí a klidu. Zakládáme si na vysoké kvalitě, kterou získáváme neustálým zdokonalováním a vzděláváním v oblasti zámků a s naší dlouholetou praxí víme, že vám umíme najít to nejlepší a nejkvalitnější.

Uvědomujeme si, že výměna zámku u dveří je velice důležitá, kvůli vaší bezpečnosti, proto na ní klademe vysoký důraz. Spojíme se s vámi, vyslechneme si vaše potřeby a požadavky a bezplatně s vámi prokonzultujeme to nejvhodnější řešení zámku. Zámek vám poté najdeme, vybereme a vyměníme, vy se tak nemusíte o nic starat. A to ani o následnou údržbu a pozáruční servis.

Pokud řešíte zámek úplně nový, zajistíme vám celkovou montáž bezpečnostních zámků a vložek. Opět platí, že je nutná zprvu konzultace pro naplnění vašich představ a posléze nastává samotná montáž a případný servis. Veškeré konzultace jsou bezplatné.

Cena za výměnu zámků je dle stanoveného ceníku a zároveň dle vašich konkrétních potřeb. Náš zámkař s vámi cenu vždy odsouhlasí předem.

Výměna zámku Praha - volejte náš dispečink tel. +420 606 588 222

Naše výhody
advantage-1

Dotazy, objednávky a telefonáty zpracovávájí zkušení zámečníci.

advantage-2

Dávame záruku na montážní práce nebo výměny zámku - garance.

advantage-3

Profesionální rozvoj, neustále zlepšujeme kvalifikace, školení zámečníků.

advantage-4

Zámečnická pohotovost - pracijeme 24/7, rychlý příjezd zámečníka, jezdíme v Praze a Střední čechy.

advantage-5

Slevy - Stálí zákazníci sleva.

advantage-6

Přes 2000 objednávek ročně, bohate zkušenosti v obalsti zámečnických služeb.

advantage-7

NONSTOP zámečnictví - poradenství, dispečnik.